RTS* Team
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF RTS* Gaming!
RTS* Team
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF RTS* Gaming!
RTS* Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RTS* Team

RTS* Team
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на форумот од RTS* Тимот! Уживајте во форумот и споделете ги вашите мислења со нас а притоа не заборавајте да се регистрирате!

 

 Правила!

Go down 
АвторПорака
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Posts : 72
Join date : 2009-12-21
Age : 29
Location : Охрид

Правила! Empty
ПишувањеПредмет: Правила!   Правила! I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 11:36 pm

1)НА ОВОЈ СЕ ПИШУВА САМО НА КИРИЛИЦА И НИШТО ДРУГО ОСВЕН КИРИЛИЦА СИТЕ ПОСТОВИ ШТО ЌЕ БИДАТ НАПИШАНИ НА ЛАТИНИЦА ЌЕ БИДАТ ИЗБРИШАНИ!

2)Администраторите и Супер Модераторите на форумот имаат право да
изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без
известување.

3) Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање.

4)Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit"
ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

5)Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Сите
офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат
избришани!

6) Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

7) За секаков вид рекламирање следува повремено банирање.

Секое провоцирање или пцуење(вулгарно изразување) ќе биде делетирано и во спротивно членот ќе биде баниран.


Благодариме однапред !

HaveFun on Forum by : RTS* Team
Вратете се на почетокот Go down
 
Правила!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
RTS* Team :: Дискусија :: Правила на форумот!-
Отиди до: