RTS* Team
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF RTS* Gaming!
RTS* Team
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF RTS* Gaming!
RTS* Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RTS* Team

RTS* Team
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на форумот од RTS* Тимот! Уживајте во форумот и споделете ги вашите мислења со нас а притоа не заборавајте да се регистрирате!

 

 Во случај да ви треба помош!

Go down 
3 posters
АвторПорака
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Posts : 72
Join date : 2009-12-21
Age : 29
Location : Охрид

Во случај да ви треба помош! Empty
ПишувањеПредмет: Во случај да ви треба помош!   Во случај да ви треба помош! I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 11:43 pm

Ако имате некаков проблем околу форумот прашајте тука Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
kNFBRE

kNFBRE


Posts : 17
Join date : 2009-12-24
Age : 28

Во случај да ви треба помош! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   Во случај да ви треба помош! I_icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 9:44 pm

сорру за спам ... ДАН ЗНАЈТ НЕКОЈ КАКО ДА СМАЛАМ CHOKE секоаш 100 ми е :(
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
HerOnImO
Admin
HerOnImO


Posts : 66
Join date : 2009-11-13
Age : 84
Location : Macedonia

Во случај да ви треба помош! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   Во случај да ви треба помош! I_icon_minitimeПет Дек 25, 2009 12:06 am

kNFBRE напиша:
сорру за спам ... ДАН ЗНАЈТ НЕКОЈ КАКО ДА СМАЛАМ CHOKE секоаш 100 ми е :(

Смени си нет.Стави мах адсл од 1500 или кејблтел од 1500 и ќе немаш никаков проблем. Стабилна конекција, LOOSE=0 CHOKE=0 afro

Зоп pirat
Вратете се на почетокот Go down
http://rts-gaming.tk
Sponsored content

Во случај да ви треба помош! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во случај да ви треба помош!   Во случај да ви треба помош! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Во случај да ви треба помош!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
RTS* Team :: Дискусија :: Помош !!!-
Отиди до: